Wpisy archiwalne w miesiącu

Kwiecień, 2007

Nowe korby

Sobota, 28 kwietnia 2007 · Komentarze(0)
Kategoria Sprzęt
Czasem warto po prostu olać wspieranie lokalnego biznesu oraz znajomości owocujące małymi rabatami. Będąc w Gliwicach zajrzałem do niedawno otwartego tam Bike Atelier, i w oczy rzuciła mi się korba. Była przeceniona z 215 na 159 PLN. Cena wydała mi się dość atrakcyjna, tak więc postanowiłem kupić. I tutaj pojawił się problem. Zaginęło lewe ramię. Po około 15 minutach znalazło się – ale lekko zarysowane. Mnie to osobiście w niczym nie przeszkadza, przy moim stylu jazdy ta korba będzie obita bardzo szybko, natomiast sklep do małe obicie kosztowało dodatkowe 9 zł.

Fotka:Trochę suchych danych:
Model: FC-M445 (Deore z wszystkimi blatami ze stali)
Ramiona: Hollowtech, 175 mm
Blaty: 44-32-22
Oś: Octalink
Waga: około 820g
Cena zakupu: 150 PLN

Motokros w Cieszynie

Poniedziałek, 9 kwietnia 2007 · Komentarze(0)
Totalnie zapomniana wycieczka, miałem przygotowaną galerię, jedynie opisu zabrakło... i wycieczka nie znalazła się na stronie. Pora to uporządkować :) Zdjęcia są z toru motokrosowego w Cieszynie - Boguszowicach, gdzie wybraliśmy się z Kasią, ponieważ właśnie tam miały być rozgrywane zawody XC - Mistrzostwa Szkół Wyższych. Poza tym to fajna miejscówka jest :)


Tor znajduje się dokładnie tam gdzie powinien - na ulicy Motokrosowej.


Jeździł po nim nawet jeden motocyklista.


Katarzyna.


Ja. Bez kasku, ałć :>


Tu już mocniej, więc kask na łeb włożyłem :)


Powrót.


Ostatni podjazd i dom :)

Wycieczka do Tenczynka

Niedziela, 1 kwietnia 2007 · Komentarze(0)
W niedzielę, Prima Aprilis, wybraliśmy się do Tenczynka. Dystans wyszedł konkretny, u mnie 68.36 km i to wcale nie są żarty. Pogoda dopisała wybitnie, frekwencja również (7 osób!). Jechaliśmy przez Chechło i potem puszczę Dulowską. Powrót asfaltem okolicami Bolęcina i Chrzanowa i z zawrotnymi prędkościami. Dość powiedzieć, że tam jechaliśmy prawie 3 godziny, z powrotem – półtorej… Niżej kilka fotek które ustrzeliłem:


Nad Chechłem.


Już w okolicy zamku.


Zamek.


Baszta na bramą wjazdową.


Mury.