Wpisy archiwalne w miesiącu

Grudzień, 2009

Wesołych Świąt

Piątek, 25 grudnia 2009 · Komentarze(3)
Kategoria Blog
Ciut późno chyba, ale nie samym internetem człowiek żyje – wcześniej nie zdążyłem. Wesołych świąt życzę! Niech wszystkim którzy tu zaglądają noga podaje, podjazdy się wypłaszczą, zjazdy dostarczą satysfakcji, sprzęt nie zawiedzie, kontuzje ominą. Tym którzy nie zaglądają życzę tego samego, sobie natomiast – by zajrzeli. No i rowerowych prezentów pod choinką (ja dostałem klucz dynamometryczny :P). Do zobaczenia na szlaku!

Cono Sur

Niedziela, 6 grudnia 2009 · Komentarze(8)
Zaczynam nową serię :) "Pyszna jazda, pyszne jedzenie" - w tym cyklu będę opisywał rzeczy, o których myśli każdy facet (gdy nie myśli o seksie) - czyli o rozmaitych pysznościach. Na pewno to znacie - po dobrej jeździe najlepiej smakuje zimne piwko, doskonale wiecie jaka potrawa jest najlepsza w danym schronisku, i tak dalej...

W pierwszym odcinku serii chciałbym zaproponować wino idealnie nadające się do wspominania wypraw rowerowych przejechanych ze swoją drugą połówką. Czerwone wino wytrawne Cono Sur, bo o nim mowa, charakteryzuje się głębokim rubinowym kolorem - w normalnym świetle wydaje się niemal czarne, z rubinowymi refleksami. W smaku w pierwszym momencie kwaskowate, potem przebijają się mocne akcenty wiśni. Doskonale będzie pasować do ostro doprawionego gyrosa domowej roboty. Opakowanie zwraca też uwagę szczegółami - woskiem zamiast folii aluminiowej w roli uszczelnienia, oraz... rowerem na etykiecie. Cena umiarkowanie wysoka - 27 zł za butelkę (Kaufland, Cieszyn). Polecam z czystym sumieniem.

Cztery zdjęcia (tak wiem, że scena marnie zaaranżowana):Cieszyn nocą

Niedziela, 6 grudnia 2009 · Komentarze(8)
Wywiało mnie do Cieszyna definitywnie. Dzisiaj załatwiona cała przeprowadzka (podziękowania dla Taty, który skombinował Lublina, wlazły tam wszystkie moje graty i wystarczył jeden kurs). Nie skończyłem jeszcze się rozpakowywać, nie mam nawet mebli w pokoju - więc burdel panuje rodem ze stajni Augiasza... Ale nic to, specjalnie dla Was zrobiłem dwie fotki (no ok, zrobiłem więcej, wybrałem dwie) prezentujące to co widzę właśnie przez okno. Możecie zacząć zazdrościć, ja idę spać, jest prawie druga w nocy ;)

Obie fotki: RAW, priorytet czasu, 15s, ISO 80.

Jak tylko pogoda i czas pozwolą, zacznę eksplorację tego cudownego miasta. Stay tuned ;)

Piasta Hope Pro II na sprzedaż!

Wtorek, 1 grudnia 2009 · Komentarze(1)
Kategoria Sprzęt, Giełda
Najwyższa półka, najlepsza cena. Powiadają, że takie rzeczy tylko w Erze - jednak nie tylko, u mnie też. Sprzedam piastę Hope Pro II, dokładnie taką jak na zdjęciu poniżej. Stan idealny, kolor wprost niezwykły, niesamowita jakość wykonania. Pytania proszę kierować na ddziadek@gmail.com, odpowiadam raczej na bieżąco.

Jest na allegro: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=837807347

Więcej zdjęć: http://picasaweb.google.com/ddziadek/20091102KoO?authkey=Gv1sRgCI3Pit68j8rWew#