Po pracy

Środa, 11 maja 2011 · Komentarze(4)
Pomyślałem, że trzeba się w końcu ruszyć gdzieś. Weekend wtopiłem konkretnie, rower do jazdy przygotowany, nowe opony założone... Nic tylko śmigać. No więc przeturlałem fele po okolicy, uzbierało się takie oto 30 km: http://www.cykloserver.cz/tipy-na-vylety/detail/?d=48516.

A jak było? Jak na fotkach :)


Ostatnio Nemo marudził że gór nie widać. No to niech ma :)


Ja jednak skierowałem się w zupełnie przeciwną stronę (tymczasowo).


Wybrałem czarny szlak rowerowy na Goleszów, chyba jeszcze nigdy nim nie jechałem, z tego prostego powodu, że odbija w bok i zatacza koło tuż przed samym... Goleszowem. Mając do wyboru 4km szlakiem a 500m bez szlaku zazwyczaj wybierałem krótszą drogę...


Dziś jednak wybrałem inaczej i toczyłem się wąskimi asfaltami wśród pól i wiejskich sielankowych widoczków.


Koniec końców do Goleszowa dotarłem i zacząłem wdrapywać się na największy pagórek dnia dzisiejszego - Jasieniową. Wystaje toto z ziemi na 521 metrów, a trawersujący zbocza tej górki czarny szlak pieszy pozwala poczuć się przez chwilę jak w górach.


Niestety tylko przez chwilę... Po kilkuset metrach zjazdu (nawet siodełko obniżyłem ;) ) dojeżdżam do asfaltu i zaczynam powrót do domu... Kółko nie za duże, ale na dotlen po pracy jak znalazł.

Pozdrawiam i do następnego!

Komentarze (4)

zdjęcia jak zwykle extra! :)

artd70 18:11 czwartek, 12 maja 2011

k4r3l: założyłem bo stare były zużyte ;) A inna sprawa, że przy nowych jakoś mi 36/11 na asfalcie przestało starczać, przy kendach do takiego przełożenia nawet nie dochodziłem ;)

foxiu 14:57 czwartek, 12 maja 2011

No ale mnie chodziło że u Foxia coś marnie z górami. :D

nemo 05:53 czwartek, 12 maja 2011

oj panie, założyłeś nowe opony, żeby się 'turlać' po asfalcie? nieee wieeeeerze :))) nie wiem czemu Nemo narzekał na widoczność, jego ostatni wypad na Baranią tego przecież nie potwierdza :) pozdro i więcej gór poproszę :)

k4r3l 04:12 czwartek, 12 maja 2011
Wpisz cztery pierwsze znaki ze słowa okojn

Dozwolone znaczniki [b][/b] i [url=http://adres][/url]