Komentarze (10)

Hah, Marusia, a propos dobrych tekstów, to myślałem o Tobie ostatnio ;) Do ciebie zaglądałem dość często (czytaj co wpis) z powodów które tu raczyłeś wymienić, ale z tego co widzę to od roku już jedna wielka nędza :)

Ja ten rok miałem jaki miałem, jazdy mało, zdjęć mało (nawet na emtb do corocznego konkursu nic nie wrzucałem - po prostu nie mam czego...), więc i materiałów w sieci mało... Strona .pl padła wraz z ostatnią przeterminowaną fakturą, wznawiać nie zamierzam... Uzbierało się co nie co fotek innych niż rowerowe, więc skoro BS ma się nie obrazić to będę je gdzieś tu przemycał po trochu ;)

foxiu 02:36 czwartek, 15 listopada 2012

BS się nie obrazi. A niech by tylko spróbował :]

Trochę się przeraziłem jak przeczytałem, że porzucasz BS. Prywatna stronka -fajna rzecz, a BS ma różne ograniczenia -wiadomo. Decyzji nie komentuję. Pewnie miałeś swoje powody. Ale tu miałem Cię pod ręką, czy raczej kursorem -więc zważ na to ;)

No ale skoro niebawem reanimujesz bloga na BS -to kamień z serca. Nawet jeżeli nie będzie miał tylu wejść na stronę co u innych bikestatsowych "celebrytów" -to wiedz, że masz wiernych (i przez to cennych :P) czytelników, którzy zadowolą się nawet dwoma, trzema wpisami w miesiącu -mając pewność, że przeczytają tu dobry tekst i zobaczą dobre zdjęcia. Trzymaj poziom i nie rozmieniaj się na drobne, a wszystko będzie dobrze :]

Pozdrawiam nie tylko rowerowo :]

marusia 20:44 środa, 14 listopada 2012

Więc niebawem, jakby nigdy nic tu coś wrzucę :) Tylko ogarnę wrzucanie fot na serwer bikefoto czy coś, bo google mi hotlinkowane zmniejsza.

No i będą tu zdjęcia nie tylko z rowerowych rzeczy, mam nadzieje ze się BS na mnie nie obrazi z tego powodu ;)

foxiu 14:41 poniedziałek, 12 listopada 2012

żenie się, waćpanno :) czasu nie mam w nosie podłubać ;)

foxiu 21:14 wtorek, 11 września 2012

No i co? Ani jednego, ani drugiego. Co się stało?

Marysia 15:36 wtorek, 11 września 2012

aa, brzoza - poczytaj about na nowej stronie ;) Na BS więcej, fakt, ale na prywatnej tylko ci najwierniejsi / najcenniejsi :)

foxiu 20:56 czwartek, 5 kwietnia 2012

ee, lipa - dlaczego taka decyzja? Na BS o wiele więcej osób może zobaczyć wpis niż na prywatnej stronie.

vanhelsing 16:59 czwartek, 5 kwietnia 2012

zawsze możesz zaglądać na nowego ;)

foxiu 09:57 niedziela, 25 marca 2012

Czyli pozostawiasz bikestatsa? Oj, nieładnie... To ja wznawiam bloga, a tu takie buty.

marysia 21:48 sobota, 24 marca 2012
Wpisz dwa pierwsze znaki ze słowa emchl

Dozwolone znaczniki [b][/b] i [url=http://adres][/url]